NAPRAWIAMY SPRZĘT Z CAŁEJ POLSKI - DARMOWY ODBIÓR PRZEZ KURIERA

infolinia: pn-pt: 9:00-19:00, sb: 10:00-15:00 22 113 40 88

Serwis ekspresów do kawy

Naprawa ekspresów do kawy, którą warto wykonać

W związku z tym, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie różnego rodzaju urządzeń gastronomicznych, jesteśmy w stanie poradzić sobie z najróżniejszymi usterkami różnorodnych sprzętów gastronomicznych. Coraz częściej w naszym serwisie spotykamy się z różnymi ekspresami do kawy, które wymagają serwisowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość pracy ekspresu wpływa na smak przygotowywanej kawy przy jego użyciu. Oprócz standardowych napraw i radzenia sobie z różnego rodzaju usterkami wykonujemy regularne konserwacje w profesjonalnych warunkach. Nasz serwis mogą odwiedzić klienci, którzy zainwestowali w ekspresy do kawy jako element wyposażenia gospodarstwa domowego, a także restauratorzy i właściciele lokali gastronomicznych, posiadający profesjonalne maszyny i duże ekspresy kolbowe.

Jak wyglądają nasze działania?

Przede wszystkim należy zauważyć, że naszą pracę wykonujemy z pasją i prawdziwym zaangażowaniem. Oznacza to więc, że naprawa ekspresów do kawy w naszym wykonaniu dotyczy sprzętów zarówno całego terenu naszego kraju, jak i ze świata. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że na samym początku, zanim zdecydujemy się o tym, jak ma wyglądać prowadzona naprawa i zanim skontaktujemy się z klientem w celu omówienia kosztów, które musi za nią ponieść, wykonujemy dokładną analizę usterki. Diagnoza w naszym wykonaniu będzie zawsze bezpłatna. Oznacza to więc, że po zapoznaniu się z naszymi sugestiami, klient może w dowolnym momencie zrezygnować z naszych usług, a ponadto nie ponosi w tym momencie żadnych dodatkowych kosztów.

Należy również zaznaczyć, że wykonujemy różnego rodzaju naprawy wszystkich ekspresów do kawy. Perfekcyjnie radzimy sobie z małymi i prostymi modelami, ale prawdziwym wyzwaniem, do którego podchodzimy z ogromną pasją, są duże profesjonalne urządzenia. Dzięki temu, że posiadamy dostęp do autoryzowanych podzespołów wszystkich marek ekspresów, jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej zaawansowanych napraw prowadzonych w ramach serwisu pogwarancyjnego.

Oprócz bogatego zaplecza technologicznego możemy naszym klientom zaoferować profesjonalne podejście z dużym zaangażowaniem. Jednak szczególnie powinniśmy podkreślić fakt, że w naszym serwisie pracują tylko i wyłącznie doświadczeni pracownicy, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat konstrukcji ekspresów do kawy, ale również posiadają zapał baristyczny, są biegli w technikach baristycznych i tak dalej.

W naszych działaniach wykonuje mnie tylko niezbędne minimum, którego oczekuje klient, ale wszelkie naprawy wykonywane przez nas wiążą się także z całkowitym i pełnym cyklem dotyczącym odkamieniania ekspresu. Jak widać, naszym nadrzędnym celem jest nie tylko rozwiązanie istniejącego problemu i doprowadzenie ekspresu do sprawności, ale również jego pełne oczyszczenie i wszelkie prace serwisowe oraz konserwacyjne, które powinny być wykonywane regularnie.

Dlaczego warto zdecydować się na naprawę ekspresu do kawy?

Przede wszystkim należy uświadomić sobie fakt, że naprawa różnego rodzaju urządzeń elektronicznych znów staje się czynnością niezwykle popularną. Mimo tego, że jeszcze kilka lat temu chętnie od razu inwestowaliśmy w nowe urządzenia, aktualnie sytuacja uległa zmianie. Wynika to przede wszystkim z naszej świadomości na temat narastającego konsumpcjonizmu i generowania elektrośmieci. Dlatego też warto zdawać sobie sprawę z tego, że naprawy urządzeń elektronicznych, które są wykonywane w profesjonalnych i doświadczonych serwisach, to działania, które doprowadzają nie tylko i wyłącznie do sprawności danego sprzętu, ale znacznie mogą wpłynąć na polepszenie jakości jego działania. 

Naprawa ekspresów do kawy będzie opłacalna tylko i wyłącznie wtedy, kiedy wybierzemy serwis świadczący możliwie najwyższą jakość usług. Doskonale zdając sobie sprawę z poziomu naszych działań, możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniem i skomplikowanym usterką dotyczących tego typu urządzeń. Szczególnie dbamy o komfort klienta i zapewniamy o tym, że w każdej, nawet najbardziej problematycznej sytuacji, jesteśmy w stanie zaproponować gotowe rozwiązanie.

Naprawa ekspresów do kawy w naszym serwisie

Nasze działania obejmują fachowe doradztwo oraz kompleksowe działania dotyczące naprawy ekspresów do kawy. Dbamy o to, by rozwiązywać problemy możliwie jak najszybciej, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usług. Dodatkowo pozostajemy otwarci na różnego rodzaju pytania i kontakt z klientem, dlatego też zachęcamy do kontaktu.

Nasi pracownicy są na tyle solidni, że bez problemu jesteśmy w stanie na świadczone usługi udzielić gwarancji jako jeden z nielicznych serwisów na terenie naszego kraju. Jak już wspomnieliśmy, po dokonaniu bezpłatnej diagnozy i kontakcie z nami rezygnacja z naszych usług następuje bez żadnych konsekwencji, ale zapewniamy, że współpraca z nami to komfort oraz bezpieczeństwo prowadzonych działań.

 

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 09:00-19:00 
sobota: 10:00-15:00

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.