NAPRAWIAMY SPRZĘT Z CAŁEJ POLSKI - DARMOWY ODBIÓR PRZEZ KURIERA

infolinia: pn-pt: 9:00-19:00, sb: 10:00-15:00 22 113 40 88

Serwis komputerowy

Mnóstwo osób z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że komputer stacjonarny mogą okazać się świetnym wyborem właśnie dla tych osób, którym zależy na tym, by zainwestować w wydajny i wielofunkcyjny sprzęt potrzebny zarówno do pracy, jak i rozrywki. Tego typu urządzenia oferują nam zdecydowanie więcej mocy obliczeniowej niż laptopy. Oznacza to więc, że mogą one wykonywać bardziej wymagające zadania, dlatego chętnie są wybierane do darowania filmów, edycji audio, grafiki, czy także w przypadku miłośników gier. Dodatkowo należy zauważyć, że posiadał ani on one więcej złączy i portów niż laptopy. Dlatego też możemy łatwiej podłączyć różnego rodzaju urządzenia tak jak drukarki, z kamery czy także dyski zewnętrzne. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że są one bardziej rozbudowane także pod względem podzespołów, dzięki czemu łatwiejszą mamy tutaj modernizację i rozbudowę naszego sprzętu.

Wszystkie te wyżej wymienione kwestie posiadają mnóstwo pozytywów, ale warto wiedzieć o tym, że komputery stacjonarne, podobnie jak urządzenia elektroniczne, ulegają różnego rodzaju awarię. Dzięki temu, że prowadzimy jeden z najlepszych serwisów komputerowych na terenie naszego kraju – o ile nie najlepszym – dlatego też jesteśmy gotowi sobie poradzić z różnego rodzaju awariami.

Naprawa komputerów na najwyższym poziomie

Serwis komputerowy w naszym wykonaniu to działania profesjonalne i dokładnie przemyślane. Naszą misją jest to, aby dokonywać nawet najbardziej zaawansowanych napraw komputerów stacjonarnych. Posiadamy bogate doświadczenie, fachową wiedzę i także inne możliwości, które będą niezbędne na etapie serwisowania omawianych urządzeń. Dodatkowo rozbudowane zaplecze technologiczne niewątpliwie przemawia za naszym wyborem i powierzeniem nam swojego sprzętu. Tak naprawdę jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem nawet wtedy, kiedy pozornie wydaje się on niemożliwe do usunięcia.

Jak wygląda nasz serwis komputerowy?

Mimo tego, że nasza siedziba mieści się w Warszawie, działamy na terenie całego kraju. Przyjmujemy przesyłki i najpierw, zanim przystąpimy do dokonania napraw, dokładnie analizujemy otrzymany sprzęt i ewentualne usterki. Diagnoza, którą wykonujemy, jest darmowa. Oznacza to więc, że klient może zrezygnować z naszych usług bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Naturalnie mamy świadomość tego, że niejednokrotnie naprawa komputera stacjonarnego to dość duży wydatek, ale jednak uważamy, że tego typu działania zasługują na szczególną uwagę, gdyż w naszym wykonaniu mogą one sprawić, że urządzenie to będzie jeszcze bardziej wydajny niż dotychczas. Staramy się znaleźć przyczynę zaistniałego problemu i on dokładnie wyeliminować, a nie tylko tymczasowym rozwiązać. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie wykonywanych prac dokładnie przyjrzeć się prowadzonym działaniom. Informujemy również klienta o ewentualnych dodatkowych kosztach, które mogą się pojawić na dalszym etapie prowadzonym. Rzecz jasna klient w dowolnym momencie może zrezygnować z prowadzonych przez nas działań.

Dzięki temu, że mamy świadomość swojej wiedzy i doświadczenia, a także wysokiej jakości świadczonych usług, na świadczone przez nas działania udzielane gwarancji. Posiadamy dostęp do oryginalnych podzespołów i części zamiennych, co niewątpliwie odgrywa istotną rolę na etapie prowadzonych działań. 

Jakie są najczęstsze awarie komputerów?

Przede wszystkich musimy wspomnieć o tym, że prowadzone przez nas działania dotyczą szeregu różnorodnych czynności. Jeżeli mielibyśmy wymienić najczęstsze awarie, z którymi Zgłaszają się do nas właściciele komputerów stacjonarnych, między innymi byłoby to uszkodzenie dysku twardego, uszkodzenie pamięci RAM, problem z zasilaczem, usterki dotyczące układu chłodzenia i karty graficznej, różnego rodzaju problemy doprowadzające system operacyjny do nieprawidłowego działania, wadliwe oprogramowanie, wirusy, zabrudzenia wewnątrz obudowy komputera i tak dalej. Oczywiście problemy mogą być naprawdę różne i mogą także dotyczyć zarówno nowych komputerów, jak i tych wieloletnich. 

Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i wszelkie działania prowadzimy możliwie jak najszybciej, zachowując oczywiście najwyższą Jakość świadczonych usług.

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 09:00-19:00 
sobota: 10:00-15:00

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.