Serwis RTV

Współczesne telewizory, czyli urządzenia wymagające serwisowania

Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem fakt, jeżeli przyznamy, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu telewizory stanowiły prawdziwy rarytas. Nie każdy był w ich posiadaniu. Aktualnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej i trudno jest sobie wyobrazić życie bez tych urządzeń. O ile nie w każdym gospodarstwie domowym, o tyle w przeważającej większości najnowsze modele telewizorów goszczą pod naszym dachem. Sprzęty te znacznie różnią się od pierwotnych modeli, gdyż oferują mnóstwo różnorodnych funkcji i udogodnień. Niejednokrotnie do złudzenia przypominają nawet komputery z odpowiednim i dedykowanym systemem operacyjnym. Warto jednak zauważyć, że współczesne sprzęty posiadają zdecydowanie krótszą żywotność i są o wiele bardziej awaryjne niż te urządzenia elektroniczne, które gościły w domach naszych dziadków czy babć. Dlatego też serwis telewizorów, czy w ogóle serwis sprzętów RTV zatem odwiedzamy znacznie częściej niż moglibyśmy się spodziewać.

Jak powinien wyglądać serwis RTV?

Jako jeden z najlepszych serwisów elektroniki w Polsce, o ile nie najlepszy, oferujemy szeroki zakres usług na prawo sprzętu RTV. Doskonale radzimy sobie z różnego rodzaju usterkami i jesteśmy w stanie praktycznie naprawić wszystkie urządzenia elektroniczne, które wybieramy do naszych domowych gospodarstw. W przypadku naprawy telewizorów znane są nam wszystkie modele i marki tychże urządzeń. Co prawda, zbita matryca ze względu na brak podzespołów może okazać się dość problematyczna w rozwiązaniu tego przypadku, ale niemal w każdej innej sytuacji możemy powierzonemu w nasze ręce telewizorowi przewrócić sprawność.

Jak wykonujemy naprawę sprzętu RTV?

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w naszym zespole pracują doświadczeni fachowcy, którzy na przestrzeni wiele lat pracy z urządzeniami elektronicznymi zdobywali ogromne doświadczenie. Dodatkowo dbamy o to, by nieustannie poszerzać wiedzę z zakresu najnowszych technologii i oferowanych przez producentów rozwiązań. Dlatego też ze względu na to, już posiadamy ogromne doświadczenie w naprawie telewizorów różnych producentów, możemy bardzo szybko ocenić zaistniałą szkodę i podjąć się naprawy.

Na samym początku dokonujemy bezpłatnej diagnozy. Na tym etapie możemy klientowi dokładnie zaproponować rozwiązanie i tym samym przedstawić ewentualny kosztorys napraw. Na szczególną uwagę zasługuje jednak fakt, że tego typu działania z naszej strony nie są w ogóle zobowiązujące. Oznacza to, że potencjalne klient może bez problemu zrezygnować ze współpracy z nami i za swoją decyzję nie zostaje obarczony żadnymi kosztami czy opłatami. Diagnoza zatem w naszym wykonaniu jest bezpłatna bez względu na to, czy rozpoczniemy naprawy uszkodzonego sprzętu, czy także klient zdecyduje, by zaniechać tego typu czynności.

Ze względu na to, że jesteśmy biegli w zakresie szeroko rozumianej elektroniki i doskonale poruszamy się po schematach ideowych, radzimy sobie z różnymi awariami. Należy również zauważyć, że w miejscu napraw dysponujemy profesjonalną aparaturę pomiarową, a także mamy dostęp do wysokiej klasy sprzętu lutowniczego i niezbędnych podzespołów oraz części zamiennych niezbędnych do dokonania naprawy.

Szczególnie należy podkreślić fakt, że nasze działania dotyczą naprawy sprzętu RTV z całego kraju czy nawet świata. Oferujemy transport uszkodzonych urządzeń do naszego serwisu, a koszt pokrywamy samodzielnie.

Prezentując ewentualne kosztorys napraw, dokładnie konsultujemy się z osobą, która postanowiła nam zaufać i powierzyć nam uszkodzone urządzenie do naprawy. Staramy się, by zawsze stawać na wysokości zadania i poszukujemy odpowiedniego kompromisu. Dokładamy wszelkich starań, by proponować takie rozwiązania, które będą po prostu opłacalne i jednocześnie doskonale rozwiążą problem. Naszym celem jest przede wszystkim wykrycie przyczyny usterki i jej wyeliminowanie. Oznacza to, że priorytetem są dla nas działania dotyczące tego, by problem nie nawracał.

Naprawa RTV i popularne usterki telewizorów

W związku z tym, że współczesne telewizory posiadają mnóstwo różnorodnych funkcji, w tym więcej możliwości mają do tego, by dochodziło do tej do różnego rodzaju awarii. Typowe uszkodzenia, z którymi klienci odwiedzają nasz serwis, dotyczą przede wszystkim martwych pikseli, braku ostrości obrazu, awarii związanej z podświetleniem matrycy, samoczynnym wyłączaniem się lub włączaniem telewizora, czy także różnego rodzaju problemami dotyczącymi wyświetlania obrazu. 

Niestety niejednokrotnie ze względu na współczesny marketing i działania prowadzone przez producentów tego typu urządzeń, naprawy zdają się być nieopłacalne i przewyższają koszt nowego sprzętu. Jeżeli jednak zagłębimy się w tego typu rozwiązanie, dojdziemy do znacznie innych wniosków. Odwiedzając nas serwis, nie spotkacie się z niechęcią podejmowania napraw mimo tego, że niejednokrotnie wymaga ona swojego zaangażowania i poświęcenia Długich godzin na to, by dotrzeć do zminiaturyzowanych podzespołów i znaleźć przyczynę awarii. Nasi pracownicy swoją pracę wykonują z ogromnym zaangażowaniem i pasją, dlatego też realnie diagnozują problemy i oceniają, czy ewentualne naprawy przyniosą oczekiwane rezultat, a także czy są po prostu opłacalne.

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 10:00-19:00& 
sobota: nieczynne

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.