NAPRAWIAMY SPRZĘT Z CAŁEJ POLSKI - DARMOWY ODBIÓR PRZEZ KURIERA

infolinia: pn-pt: 9:00-19:00, sb: 10:00-15:00 22 113 40 88

Serwis sprzętu gastronomicznego.

Jesteśmy jednym z najlepszych - jeśli nie najlepszym - serwisem urządzeń gastronomicznych w Polsce. Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji, oferując bezpłatną diagnostykę i wycenę kosztów ewentualnej naprawy. Udzielamy gwarancji na wszystkie prowadzone przez nas prace, ponieważ jesteśmy pewni swoich umiejętności oraz jakości używanych przez nas podzespołów.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda naprawa przebiegała możliwie szybko i bez zakłóceń przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Dzięki naszej prężnej i skutecznej pracy, zdobyliśmy już zaufanie wielu zadowolonych klientów. Wiemy, że awarie urządzeń gastronomicznych mogą być bardzo kłopotliwe i utrudniające funkcjonowanie lokalu gastronomicznego. Dlatego naszym celem jest stawać po stronie klientów i działać profesjonalnie oraz szybko.

Jeśli szukasz solidnego i doświadczonego serwisu urządzeń gastronomicznych, to trafiłeś we właściwe miejsce. Zaufaj nam i daj nam szansę na naprawę Twojego urządzenia. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszych usług!

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 09:00-19:00 
sobota: 10:00-15:00

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.