Serwis laptopów

Laptopy, podobnie jak inne urządzenia elektroniczne, mogą ulegać różnego rodzaju awarią. Koniecznie należy pamiętać o tym, że wszelkie próby naprawy tego typu sprzętu przez osoby, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia, mogą doprowadzić do znacznego pogorszenia się sytuacji i tym samym spowodowania jeszcze większych uszkodzeń sprzętu. Dlatego też w razie jakichkolwiek problemów powinniśmy skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy dokładnie będą wiedzieli, jakie działania należy podjąć.

W naszym serwisie laptopów prowadzimy wysokiej jakości działania. Dzięki temu, że posiadamy bogate zaplecze technologiczne i ogromną wiedzę z zakresu nowoczesnej elektroniki, jesteśmy w stanie poradzić sobie z różnego rodzaju awariami – nawet tymi bardzo skomplikowanymi. Mamy również ogromną samoświadomość naszych działań, dlatego też śmiało możemy nazywać się jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym serwisem na terenie całego kraju.

Jak pracujemy w naszym serwisie?

Jeżeli nie do końca wiemy, jak sobie poradzić w sytuacji, kiedy dochodzi do awarii naszego sprzętu elektronicznego, zawsze warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Niepoprawnie prowadzone działania mogą doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń, a tym samym zwiększenia skali problemu. Dlatego też już na samym początku należy znaleźć serwis laptopów świadczący usługi na najwyższym poziomie. W momencie, kiedy zdecydujecie się na to, by skorzystać z naszej oferty, będziecie mieli pewność, że wybraliście słusznie. Warto zauważyć, że na prowadzone działania w naszym serwisie udzielamy odpowiedniej gwarancji. Jednak szczególnie ważne jest to, że wszelkie prace rozpoczynamy od bezpłatnej diagnozy i przeanalizowania usterek powierzanych nam sprzętów. Na tym etapie klient może zrezygnować ze współpracy z nami i nie ponosi za to żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto odpowiednio wcześniej informujemy o kosztach, jakie należy ponieść za świadczone przez nas usługi. Dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z najbardziej zaawansowanymi problemami. Mając świadomość tego, że w naszym serwisie pracują tylko i wyłącznie profesjonaliści, posiadamy dostęp do oryginalnych i najwyższej jakości części, a także prowadzimy działania rzetelnie i sumiennie, na świadczone usługi udzielamy gwarancji.

Oczywiście dokładamy wszelkich starań, poprowadzone przez nas działania były możliwie wykonywane jak najszybciej, gdyż zdajemy sobie sprawę, że pozostawanie bez laptopa może być wyjątkowo niekomfortowe.

Jakie są najczęstsze awarie laptopów?

Bardzo często dla naszego serwisu trafiają osoby, których laptopy nie działają poprawnie. W takiej sytuacji często awaria dotyczy oprogramowania.  Inną, dość kłopotliwą awarią, która może przysporzyć nam wiele problemów i jest uszkodzenie dysku twardego. w takiej sytuacji należy zająć się jego naprawą lub wymianą uszkodzonego elementu na nowy. Niejednokrotnie w takim przypadku dochodzi także do uszkodzenia danych znajdujących się na tym nośniku pamięci lub całkowitego ich skasowania. Jako profesjonalny serwis zajmujemy się odzyskiwaniem danych z dysku, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Często również do naszego serwisu trafiają laptopy, które mają uszkodzone baterie, w matryce, klawiatury i tak dalej. Czasami obserwujemy także problemy z wentylatorem. Nie możemy pominąć także uszkodzeń mechanicznych, które są wynikiem niewłaściwego użytkowania sprzętu. Wymienić tutaj należy między innymi upadek laptopa z wysokości, czy nawet jego zalanie.

Bezwzględnie należy pamiętać jednak o tym, by nie korzystać z darmowych poradników dostępnych w internecie, gdyż nieprawidłowo podejmowane działania mogą doprowadzić do jeszcze większych uszkodzeń naszych sprzętów. Zawsze skontaktowanie się z profesjonalnym serwisem i skorzystanie z fachowej pomocy będzie o wiele lepszym rozwiązaniem. Na dodatek, jeżeli zdecydujecie się na współpracę z nami, czeka was szereg korzyści wynikających z naszych działań. Oprócz bezpłatnej diagnozy oferujemy dokładnie zaprezentowany kosztorys, bezwzględnie analizujemy zaistniałą usterkę i dążymy nie tylko do rozwiązania problemu, ale również całkowitego wyeliminowania go w dłuższej perspektywie, a na świadczone usługi udzielimy oczywiście konkretnej gwarancji. 

Czy naprawa laptopa bywa opłacalna?

Na to pytanie trudno jest odpowiedzieć jednoznacznie, ale niewątpliwie, kiedy skorzystacie z pomocy naszego serwisu, uda się rozwiać wszystkie wątpliwości. Bezpłatna diagnoza prowadzona na samym początku będzie mogła przybliżyć koszty naprawy, a tym samym klient podejmie decyzję o tym, czy warto zdecydować się na naprawę uszkodzonego sprzętu, czy być może przekracza ona nasz dostępny budżet. Niejednokrotnie zdarza się tak, że koszt naprawy przekracza zakup nowego urządzenia, dlatego też nasi klienci rezygnują z naszych usług bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Pamiętajmy, że miniaturyzacja podzespołów odgrywa tutaj niezwykle ważną rolę i niekiedy trudno jest wymienić poszczególne podzespoły, a zmuszeni jesteśmy zainwestować w nowe panele. Jednak osobiście uważamy, że naprawa laptopów może być naprawdę opłacalna, a na pewno w naszym wykonaniu będą to działania solidne, które wpłyną na prawidłowe działanie sprzętu.

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 10:00-19:00& 
sobota: nieczynne

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.