NAPRAWIAMY SPRZĘT Z CAŁEJ POLSKI - DARMOWY ODBIÓR PRZEZ KURIERA

infolinia: pn-pt: 9:00-19:00, sb: 10:00-15:00 22 113 40 88

Naprawa konsol do gier

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że ewentualne trudności, które doprowadzają do tego, że nie możemy korzystać z ulubionych sprzętów elektronicznych, mogą być bardzo frustrujące. Dlatego też wykonywana przez nas naprawa konsol do gier to działania prowadzone możliwie jak najszybciej. Oczywiście wcale nie jest to problem łatwy do rozwiązania, gdyż wszystkie czynności, które są podejmowane w zakresie serwisowania tych domowych centrów rozrywki, wymagają swojego zaangażowania i ogromnej wiedzy z zakresu elektroniki i elektryki, a także nowinek technologicznych.

Dlatego też w naszej pracy bez względu na to, jaki sprzęt elektryczny czy elektroniczny trafia w nasze ręce, dokonujemy jego dokładnego serwisowania i napraw na najwyższym poziomie. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by były one owocne i oczywiście trwałe. Między innymi na świadczone przez nas usługi udzielamy solidnej gwarancji, co z całą pewnością świadczy o tym, że jesteśmy świadomi wysokiej jakości prowadzonych działań w naszym serwisie.

Jakie są najczęstsze awarie konsol do gier?

Bez względu na to, jaka konsola trafi w nasze ręce, staramy się rozwiązać zaistniały problem. Jeżeli mielibyśmy wymienić najczęstsze awarie, które dotyczą tego typu urządzeń bez względu na producenta i konkretny model, byłyby to flagowe usterki. Między innymi częstą awarią jest uszkodzenie napędu DVD lub Blu-ray. Niekiedy w konsolach do gier psuje się dysk twardy, zasilacz, karta graficzna czy nawet port USB. Ponadto możemy zaobserwować, że pojawiają się problemy z joystickami i przyciskami, a także z systemem operacyjnym, który może być zawirusowany, pojawiają się różnego rodzaju błędy niezbyt zrozumiałe i tak dalej.  oprócz tego obserwujemy dość często uszkodzenia wentylatorów chłodzących i zabrudzenia wewnątrz obudowy konsoli. Bez względu na to, jak duża jest usterka, staramy się rozwiązać istniejące problemy. Mamy świadomość, że niektóre działania mogą być naprawdę skomplikowane, ale bez względu na rodzaj zaistniały i z usterki, bez problemu możemy ją rozwiązać.

Naprawiamy konsole do gier wszystkich producentów

Naprawa konsol do gier w naszym wykonaniu to działania solidne oraz przynoszące zamierzony rezultat. Dodatkowo należy wspomnieć o tym, że obejmują one serwis konsol wszystkich producentów. Nie ma znaczenia to, czy chodzi o nowe urządzenie, czy nieco starszy model, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem bez względu na rodzaj usterki. Nasi klienci mogą być pewni, że posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, co niewątpliwie odgrywa istotną rolę wprowadzonych działania.

Jak działa nasz serwis?

Niewątpliwie prowadzone przez nas działania wyróżnia profesjonalny zespół. To doświadczeni i wykwalifikowani serwisanci, którzy powierzone im zadania traktują z prawdziwą pasją i pełnym zaangażowaniem. Na szczególną uwagę zasługuje jednak fakt, że posiadamy także bogate zaplecze techniczne i technologiczne. Dostęp do nowoczesnych sprzętów i wysokiej jakości urządzeń stanowi dla nas niezaprzeczalne wsparcie i możliwość prowadzenia różnego rodzaju napraw. 

Warto również zauważyć, że nasza działania prowadzimy rzetelnie i fachowo. Wszelkie prace rozpoczynamy od dokonania bezpłatnej diagnozy. Dzięki temu możemy przeanalizować istniejące problemy i tym samym dajemy klientowi możliwość zrezygnowania z naszych usług na tym etapie.  warto zauważyć, że osoby, które rozmyślą się, nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niektóre czynności mogą znacznie nadszarpnąć budżet domowy i szanujemy decyzję o rezygnacji. Naturalnie na podstawie wykonania bezpłatnej diagnostyki powierzonego nam urządzenia możemy sporządzić ewentualne kosztorys dotyczące usunięcia usterki. Wtedy też informujemy naszych klientów o kosztach, które należy ponieść w związku z dokonaniem naprawy. Dopiero wtedy, kiedy klient zaakceptuje proponowaną przez nas kwotę i działania, przystępujemy do naprawy.

Na szczególną uwagę zasługuje jednak fakt, że naprowadzona działania udzielamy gwarancji. Jesteśmy świadomi podejmowanych przez nas napraw i wykonywanych czynności, dlatego też możemy poświadczyć za naszą pracę. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, by możliwie w jak najkrótszym czasie zrealizować prowadzone przez nas serwis i wszelkie naprawy, w tym samym klienci bez sporych utrudnień i przerw mogli cieszyć się ze sprawnie działających sprzętów.

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 09:00-19:00 
sobota: 10:00-15:00

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.