NAPRAWIAMY SPRZĘT Z CAŁEJ POLSKI - DARMOWY ODBIÓR PRZEZ KURIERA

infolinia: pn-pt: 9:00-19:00, sb: 10:00-15:00 22 113 40 88

O nas

IVITER Serwis to centrum serwisowe o wyjątkowym podejściu do napraw. Nie jesteśmy zwykłym serwisem - dysponujemy czteromo dużymi punktami serwisowymi w centrum Warszawy, które zapewniają kompleksowe usługi naprawy z różnych dziedzin. Nasz zespół zatrudnia najwybitniejszych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy serwisowej, w autoryzowanych serwisach, a także samodzielnej praktyce serwisowej i konstrukcyjnej.

Właściciel firmy, Iwo Czerniawski, to absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, magister sztuki oraz specjalista z zakresu techniki radiowej, konstruktor i zapalony krótkofalowiec. Zespół IVITER Serwis to osoby o wieloletnim doświadczeniu w pracy serwisowej, wielu z naszych serwisantów prowadziło własne firmy serwisowe.

Zapraszamy do naszych punktów serwisowych, które współdziałają logistycznie ze sobą. Nasz punkt na Placu Konstytucji mieści się w słynnym lokalu "Instrumenty Muzyczne" o powierzchni 472m2, natomiast drugi punkt znajduje się przy ul. Dzielnej 7a i ma powierzchnię niecałych 200m2. Oferujemy kompleksowe usługi naprawy w obu punktach, niezależnie od wybranego przez Ciebie miejsca. Pozostałe punkty znajdują się na Mokotowie i Ursusie.

Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług naprawy - nasze podejście do naprawy urządzeń elektronicznych jest wyjątkowe, a nasze doświadczenie pozwala nam wykonać nawet najbardziej skomplikowane naprawy.

Nasz firma  stawia na jakość i profesjonalizm. Oto nasze zasady:

  • Każda naprawa objęta jest 12-miesięczną gwarancją. Nasza firma dba o zadowolenie klientów, dlatego oferujemy długą ochronę na naprawę, co daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że urządzenie będzie działało bez zarzutu.
  • Wstępna diagnoza każdego urządzenia jest zawsze bezpłatna. Jako doświadczeni elektronicy, wiemy, jak istotna jest dobra diagnoza przed podjęciem naprawy. Dlatego oferujemy bezpłatną wstępną diagnozę każdego urządzenia.
  • Bezpłatnie odbieramy i odwozimy sprzęt od klientów z całej Polski. Nasza firma ma swojego kierowcę na terenie Warszawy i okolic, a na terenie całego kraju zamawiamy kurierów. Oferujemy bezpłatny odbiór i dostawę urządzenia, co ułatwia i przyspiesza proces naprawy.
  • Odbiór i odesłanie sprzętu, jak również diagnoza urządzenia są bezwarunkowo bezpłatne, niezależnie od decyzji klienta dotyczącej naprawy w naszej firmie. Zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego oferujemy bezpłatną wstępną diagnozę i transport urządzenia.
  • Jako specjaliści z bogatym doświadczeniem, jesteśmy gotowi podjąć się trudnych napraw. Nasza firma specjalizuje się w naprawie podzespołów, a nie wymianie całych modułów. Dlatego często jesteśmy w stanie usunąć bardzo trudną usterkę, gdzie inne serwisy nie są w stanie niczego zaoferować.

Zaufaj nam i oddaj swoje urządzenie w nasze ręce. Jesteśmy pewni swoich umiejętności i oferujemy wysoką jakość usług naprawy.

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 09:00-19:00 
sobota: 10:00-15:00

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.