Serwis audio

Serwis audio na najwyższym poziomie

Dzięki temu, że nasi pracownicy są niezwykle biegli w technice cyfrowej, a także analogowej, doskonale radzimy sobie z naprawami różnego rodzaju sprzętu audio. Wiemy, że sprzęt gastronomiczny powinien być rozumiany szeroko, a różnego rodzaju lokale oferują swoim klientom szereg udogodnień. Dlatego też nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że na wyposażeniu restauracji, baru, kawiarni, cukierni, znajduje się także zróżnicowany sprzęt audio podobnie jak inne urządzenia, może ulegać on awariom. Wynikają one niejednokrotnie z niewłaściwego użytkowania poszczególnych sprzętów, a także po prostu należy mieć świadomość tego, że podzespoły w wyniku eksploatacji mogą się zużywać i wtedy konieczna jest naprawa.

Jak wygląda serwis audio w naszym wykonaniu?

Wspomnieliśmy już o tym, że nasi pracownicy bez problemu poradzą sobie serwisowaniem wszystkich sprzętów audio. Oprócz standardowych umiejętności związanych z naprawą elektroniki, w naszym zespole pracują osoby doskonale znające się na tego typu urządzeniach. Pomiary elektryczne oczywiście odgrywają niezwykle istotną rolę w całym procesie oceny usterki, a także późniejszych dokonywanych napraw, ale również kluczową kwestią może okazać się słuch.

Jak nietrudno się domyślić, to, co słyszymy, poddajemy dokładnej analizie i na podstawie tego możemy wyciągnąć wnioski. Dlatego też podczas ewentualnej naprawy czy serwisowania sprzętu audio naszym klientom możemy zaproponować także różnego rodzaju udoskonalenia, które pozytywnie wpłyną na działanie urządzenia.

Warto wspomnieć o tym, że cenimy swoją wiedzę oraz umiejętności, dlatego też śmiało możemy nazywać się jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym serwisem audio na terenie naszego kraju. Dlatego też bez problemu radzimy sobie z naprawami na różną skalę. Ponadto zainteresowani klienci trafiają do nas z najróżniejszych okolic. Mimo tego, że nasza siedziba mieści się w Warszawie, jesteśmy w stanie pomóc osobom wymagającym profesjonalnych działań z całej Polski. Niejednokrotnie w nasze progi trafiali klienci z całego świata.

Dlaczego warto nam zaufać?

Oprócz tego, o czym wspomnieliśmy wyżej, czyli doskonałym umiejętnością, nieustannie poszerzanej wiedzy i wrodzonym talentom audiofilskim posiadamy dodatkowe atuty, których nie sposób pominąć. Oczywiście w zakresie naszych działań znajdują się naprawy takich urządzeń jak gramofony, kolumny głośnikowe, różnego rodzaju odtwarzacze, wzmacniacze, przedwzmacniacze i inne. Technika lampowa jest nam doskonale znana. Szczególnie należy podkreślić fakt, że posiadamy szeroki dostęp do istotnych i trudno dostępnych podzespołów zamiennych, a nawet wymienić tutaj należy lampy elektronowe.

Jednak przede wszystkim chcemy podkreślić fakt, że cenimy sobie w sprawne działania i doskonałą współpracę z klientem. Oznacza to więc, że Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom osób korzystającym z naszych usług. Dlatego też już na samym początku Proponujemy bezpłatną diagnozę. Na tym etapie możemy perfekcyjnie przyjrzeć się zaistniałemu problemowi i ocenić stopień usterki. Dzięki temu możliwe jest również przygotowanie kosztorysu, który prezentujemy naszym klientom. Wtedy też klient może w dowolnym momencie zrezygnować z naszych usług i nie jest zobowiązany do podjęcia współpracy z nami. Co więcej- nie ponosi one żadnych dodatkowych kosztów. Osobiście zachęcamy jednak, by zdecydować się na naprawę Różnego rodzaju sprzętów, które mogą znaleźć się na wyposażeniu lokali gastronomicznych – w tym także sprzętu audio. Podejmowane przez nas działania mogą sprawić, że uszkodzony sprzęt będzie działał sprawniej niż dotychczas. Wspomnieliśmy o tym, że oferujemy różnego rodzaju ulepszenia i udoskonalenia.

Sprzęt audio, który doceniamy

Na szczególną uwagę zasługuje jednak fakt, że realnie i uczciwie podchodzimy do wykonywanych przez nas działań. Ponadto ze względu na to, iż cenimy swoją pracę, mamy szczególny szacunek do urządzeń, które trafiają w nasze ręce. Bez znaczenia jest dla nas wartość naprawianego sprzętu, rok produkcji, czy inna aspekty – renowacja i podejmowane działania w zakresie napraw to dla nas poważne działania, które realizujemy skrupulatnie. Dbamy zatem o to, by odsłonić wszystkie walory konkretnego urządzenia. Mamy na myśli tutaj stronę techniczną, jak i foniczną. Ponadto warto wspomnieć o tym, że na świadczone przez nas usługi udzielamy gwarancji.

Zachęcamy również do tego, by serwis audio przeprowadzać regularnie. Oznacza to więc, że wszelkie prace konserwacyjne i renowacyjne mogą pozytywnie wpłynąć na stan techniczny nawet wieloletnich urządzeń. Prowadzone przez nas działania na etapie rutynowego przeglądu mogą tym samym wyeliminować poważniejsze usterki lub sprawić, że w ogóle nie dojdzie do uszkodzenia sprzętu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszym serwisie pracują prawdziwi fachowcy i profesjonaliści. Zespół zajmujący się naprawą i serwisowaniem sprzętów audio tworzą osoby poświęcające się temu z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dlatego też jesteśmy pewni świadczonych przez nas usług, co potwierdza udzielana przez nas gwarancja. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy dyspozycyjni w kontakcie mailowym lub telefonicznym. Zapraszamy również do naszej siedziby w Warszawie.

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 10:00-19:00& 
sobota: nieczynne

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.