Serwis GSM

Koniecznie musimy zdawać sobie sprawę z tego, że współczesne sprzęty elektroniczne różnego rodzaju mają mocno ograniczoną żywotność. Niewątpliwie obserwujemy takie zjawisko już od wielu lat. Kilkanaście lat temu, kiedy kupowaliśmy telefon komórkowy, nie ulegał on takim awariom, z jakimi Spotykamy się aktualnie. Współczesna elektronika jest jednak o wiele mniej trwała. Wynika to między innymi z celowego postarzania produktu. Napędzający całą sytuację marketing doprowadza do tego, że wpaja nam, iż wszelkie naprawy sprzętu elektronicznych wcale nie są opłacalne. Najlepiej jest nasze urządzenie – nawet wtedy, kiedy jest ono sprawny – wymienić na nowy. Naszą misją jednak jest dążenie do tego, ograniczać tego typu działania. Osobiście uważamy, że naprawa różnego rodzaju sprzętów elektronicznych może być naprawdę opłacalna. Dlatego też prowadzony przez nas serwis GSM to wysokiej jakości działania i rozwiązywanie różnego rodzaju – nawet trudnych sytuacji dotyczących różnych usterek.

Jak wygląda serwis GSM w naszym wykonaniu?

Zarówno wszyscy nasi pracownicy, jak i Serwisanci posiadają niezbędną wiedzę do prowadzonych działań. Kluczowe również jest to, że przydatny bywa wieloletnie doświadczenie oraz zamiłowanie do wykonywanej pracy. Dlatego też serwis GSM w naszym wykonaniu dotyczy wszelkich napraw smartfonów i telefonów komórkowych, które uległy różnego rodzaju awarię. Możemy zaręczyć, że osiągamy zamierzone efekty, co z kolei wpływa na jakość serwisowanych przez nas urządzeń. 

Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że wszelkie prowadzone przez nas działania poparte są bogatym zapleczem technologicznym, bez którego wykonywanie różnego rodzaju czynności byłoby niemożliwe. Zarówno strona techniczna jak i merytoryczna w naszym serwisie jest na największym poziomie, dlatego też z powodzeniem poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi przypadkami, które dotyczą naprawy telefonów komórkowych i smartfonów.

Jakie usterki możemy naprawić?

Oczywiście mamy świadomość tego, że usterki telefonów komórkowych i smartfonów mogą być naprawdę różne. Bardzo często Dotyczą one problemów mechanicznych, które niejednokrotnie są wynikiem nieprawidłowego użytkowania telefonu. Do naszego serwisu trafiają więc klienci z uszkodzonymi smartfonami w wyniku zalania ich, upadku i pęknięcia ekranu, utraty danych i tak dalej. Oczywiście, zanim podejmiemy się działań, przystępujemy do dokładnej diagnozy. Tylko dzięki temu możemy wycenić nasze usługi i zaprezentować je klientowi. Staramy się działać tak, by nie tylko rozwiązać istniejący problem, ale sprawić również, aby urządzenie działało znacznie lepiej.

Także w sytuacji, kiedy pojawia się problem z oprogramowaniem i wszelkimi zaskakującymi czynnościami wykonywanymi samoistnie na smartfonie lub telefonie komórkowym, jesteśmy w stanie rozwiązać ten problem. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by prowadzić pracę sprawnie i solidnie, a także świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Na naszego serwisu trafiają urządzenia z uszkodzonym wyświetlaczem, co mogło być wynikiem upadku lub uderzenia telefonu. Ponadto radzimy sobie z powodzeniem w sytuacji, kiedy mamy uszkodzoną baterię, nieprawidłowo działający oprogramowanie lub złośliwe oprogramowanie, czy potrafimy rozwiązać trudne diagnozowania problemy. Często również zdarzają się przypadki, że należy naprawić głośnik lub mikrofon, gniazdo ładowania, uszkodzoną kamerę czy także przyciski.

Naturalnie również z innymi problemami jesteśmy w stanie sobie poradzić szybko i profesjonalnie. Pozostajemy dostępni w kontakcie telefonicznym lub mailowym i chętnie odpowiemy na różnego rodzaju pytania.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wspomnieliśmy już o tym, że wszelkie nasze działania zaczynamy od bezpłatnej diagnozy. Oznacza to więc, że nie tylko możemy naszym klientom zaprezentować wspomniany kosztorys prowadzonych przez nas napraw, ale również dajemy gwarancję na to, że osoba korzystająca z naszych usług może w dowolnym momencie rozmyślić się i zrezygnować ze współpracy. Tego typu działania nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi kosztami, co jest niezwykle istotne.

Szczególnie należy podkreślić fakt, że na świadczone usługi w naszym serwisie udzielamy konkretnej gwarancji.

Iviter Ursus

Iviter Ursus

(+48) 501 648 087
(+48)  797 247 552

Orląt Lwowskich 59 02-495 Warszawa

godziny pracy oddziału:  
poniedziałek - piątek 10:00-19:00& 
sobota: nieczynne

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.